High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MM710 - najlżejsza mysz gamingowa świata

Komputery i konsole

rss

Cooler Master MM710 - najlżejsza mysz gamingowa świata

2019.09.25//  J. Kruczek
Cooler Master zapowiedział nową mysz gamingową. Ta ma być nie tylko bardzo precyzyjna, ale także będzie najlżejszym urządzeniem tego typu na rynku. Model MM710 zapowiada się na bardzo interesujące urządzenie.
Cooler Master MM710 może się pochwalić masą zaledwie 53 g bez przewodu. Tak niska masa jest zasługą między innymi specyficznej obudowy z licznymi otworami. Kształt jest klasyczny i przeznaczony do chwytów claw, palm oraz fingertip. Mimo to gryzoń jest przeznaczony dla osób praworęcznych ze względu na umieszczenie przycisków dodatkowych tylko na lewym boku.
Cooler Master MM710
Cooler Master MM710 Cooler Master MM710
Cooler Master MM710

Mysz wykorzystuje sensor PixArt PWM 3389 o maksymalnej rozdzielczości 16000 dpi. Gracz będzie mógł się przełączać w locie między predefiniowanymi rozdzielczościami startując od 400 dpi. Gryzoń cechuje się szybkością śledzenia na poziomie 400 cali/s oraz przyspieszeniem 50 G. Wyposażenie obejmuje pamięć wewnętrzną o pojemności 512 kB oraz procesor ARM Cortex M0+ i sześć programowalnych przycisków. Główne przyciski korzystają z przełączników OMRON o żywotności 20 mln kliknięć.
Zobacz także: Sharkoon SKILLER SGM3 - bezprzewodowa mysz gamingowa za rozsądną cenę »Gryzoń łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu z wtykiem USB o długości 1,8 m. Cooler Master MM710 ma trafić do sprzedaży początkiem października w cenie około 238 zł. W sklepach pojawi się biała i czarna wersja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master MM710 - najlżejsza mysz gamingowa świata

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MM710 - najlżejsza mysz gamingowa świata