High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MasterKeys MK850 - klawiatura rozpoznająca siłę nacisku na klawisze

Komputery i konsole

rss

Cooler Master MasterKeys MK850 - klawiatura rozpoznająca siłę nacisku na klawisze

2019.03.03//  J. Kruczek
Cooler Master MasterKeys MK850 to bardzo interesująca klawiatura mechaniczna dla graczy. Model ten bowiem spisze się doskonale w grach wyścigowych, gdzie potrzebne są analogowe przyciski.
Granie w gry samochodowe na klawiaturze jest doświadczeniem tragicznym. Klawisze pozwalają tylko na pełne wciśnięcie gazu bądź pełne hamowanie. To samo tyczy się skręcania. Cooler Master MasterKeys MK850 ma to zmienić dzięki implementacji systemu Aimpad. A ten rozpoznaje siłę nacisku na klawisz i tym samym sprawia, że przyciski klawiatury działają niczym spusty w padzie.
Cooler Master MasterKeys MK850
Cooler Master MasterKeys MK850 Cooler Master MasterKeys MK850
Cooler Master MasterKeys MK850

System pomiaru siły nacisku działa na całym dystansie skoku klawiszy, czyli 4 mm. Wprawne palce pozwolą znacznie precyzyjniej sterować wirtualnymi pojazdami. Aimpad to nie jedyny plus klawiatury. Cooler Master MasterKeys MK850 korzysta z czerwonych przełączników Cherry MX umieszczonych w solidnej aluminiowej konstrukcji.
Zobacz także: Razer Turret - pierwszy zestaw klawiatury i myszy dla Xboxa One »Producent zadbał o oddzielne przyciski makr i multimediów oraz o odpinaną podkładkę pod nadgarstek. Jak przystało na klawiaturę gamingową nie mogło zabraknąć podświetlenia RGB. Niestety sporo zalet oznacza sporą cenę. Cooler Master MasterKeys MK850 została wyceniona na kwotę 999 zł.

Cooler Master MasterKeys MK850
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Creative Metallix Plus - test głośnikaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master MasterKeys MK850 - klawiatura rozpoznająca siłę nacisku na klawisze

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master MasterKeys MK850 - klawiatura rozpoznająca siłę nacisku na klawisze