High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master SK650 - niskoprofilowa klawiatura dla graczy

Komputery i konsole

rss

Cooler Master SK650 - niskoprofilowa klawiatura dla graczy

2019.07.26//  J. Kruczek
Klawiatury gamingowe kojarzyły się jeszcze niedawno z dość dużymi akcesoriami. Ostatnio panuje jednak moda na minimalizm także w tej kategorii sprzętu. Cooler Master SK650 jest najlepszym dowodem na to, że gamingowa klawiatura może być smukła.
Cooler Master projektując SK650 postawił na niskoprofilową konstrukcję. W klawiaturze zagościły przełączniki mechaniczne Cherry MX Low Profile RGB Red. Przełączniki charakteryzują się skokiem zaledwie 0,8 mm oraz cichym kliknięciem i indywidualnym podświetleniem LED.
Cooler Master SK650
Cooler Master SK650 Cooler Master SK650
Cooler Master SK650


Zobacz także: SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy »Akcesorium nie tylko posiada smukłą konstrukcję, ale też całkiem solidną dzięki wykorzystaniu w dużej mierze aluminium. Cooler Master SK650 ma oferować krótki czas reakcji oraz możliwość wykonywania makr i sprawnej regulacji ustawień. Mimo minimalizmu to pełnoprawna klawiatura dla graczy. Cooler Master SK650 znajdziemy w sklepach za cenę 699 złotych. W sprzedaży pojawiła się także wersja bez sekcji numerycznej oraz model bezprzewodowy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master SK650 - niskoprofilowa klawiatura dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master SK650 - niskoprofilowa klawiatura dla graczy