High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cougar Spike - niewielka obudowa dla komputera gamingowego

Komputery i konsole

rss

Cougar Spike - niewielka obudowa dla komputera gamingowego

2013.01.19//  J. Kruczek
Firma Cougar zaprezentowała niewielką obudowę o nazwie Spike, która powstała z myślą o komputerach gamingowych. Konstrukcja z gamy Mini Tower posiada wymiary 180x370x425 mm i oferuje nowoczesny design. Obudowa powinna się spodobać wszystkim graczom szukającym niewielką konstrukcję zajmującą mało miejsca w pokoju.
Przedni panel zawiera dwa złącza audio oraz porty USB 2.0 i 3.0. Wnętrze może skrywać płytę główną typu mATX oraz cztery karty rozszerzeń o długości aż 330 mm. Mała konstrukcja oznacza niewiele zatok dla dodatkowych urządzeń. Na pokładzie znajdziemy trzy zatoki dla napędów oraz trzy dla dysków. Standardowo w obudowie znajdziemy jeden, tylny wiatrak, ale producent przewidział miejsce na kolejne trzy wiatraki.
Cougar Spike Cougar Spike
Cougar Spike Cougar Spike
Cougar Spike Cougar Spike


Zobacz także: Chieftec Dragon DX-02B - obudowa do stworzenia mocnego peceta »Cougar Spike nie należy do topowych konstrukcji pozwalających na budowę komputera miażdżącego konkurencję. Mimo to obudowa pozwala na montaż wydajnych podzespołów i wydajne ich chłodzenie. Cougar Spike zadebiutuje na rynku już w najbliższym czasie za cenę 40 euro. Nowa konstrukcja z pewnością znajdzie swoich zwolenników.
Cougar Spike Cougar Spike
Cougar Spike Cougar Spike
Cougar Spike Cougar Spike

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cougar Spike - niewielka obudowa dla komputera gamingowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cougar Spike - niewielka obudowa dla komputera gamingowego