High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu

Telefony

rss

Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu

2011.05.16//  J. Kruczek
Koreańska firma Cowon zaprezentowała nowy mobilny odtwarzacz multimedialny C2, który zastąpi na rynku uznany model D2. Urządzenie ma zapewnić pełny zakres rozrywki w kategorii multimediów oraz społecznościowych opcji sieciowych, które stały się obowiązkowym elementem wszystkich urządzeń mobilnych.
Zobacz także: Sweex Optimuo MP4 - prosty i funkcjonalny odtwarzacz MP4 »Cowon C2 zadebiutuje już niedługo na japońskim rynku, a w przyszłości ma trafić również na zachodnie rynki. Producent przewidział dwie wersje odtwarzacza, oferujące kolejno 8 i 16GB pamięci wewnętrznej. Odtwarzacz będzie posiadał ekran dotykowy o rozdzielczości 320x240 pikseli. Producent zapewnia, że urządzenie pozwoli na obsługę witryn internetowych oraz odpalanie mobilnych gier.
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2


Zobacz także: Samsung Galaxy Player - zapowiedziano kolejne odtwarzacze multimedialne »Odtwarzacz wyposażono w wyjście video oraz czytnik kart SD. Multimedia można też odtwarzać bezpośrednio z pamięci zewnętrznych za pośrednictwem standardowego portu USB. Cowon C2 ma obsługiwać wszystkie najnowsze formaty plików multimedialnych, co pozwoli na cieszenie się muzyką i filmami w terenie. Producent zapewnia, że wbudowana bateria pozwoli na 55 godzin odtwarzania muzyki oraz na 10 godzin nieustannego oglądania filmów. Nie pozostaje nic, jak oczekiwać szczegółów europejskiej premiery, która będzie uzależniona od wyników sprzedaży w Japonii.
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2
Cowon C2 Cowon C2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu
 / 
Komentarze do: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz...
Jotgie pisze:

Mam od wielu lat Cowona D2 - podane parametry są prawdziwe! To naprawdę świetny i wytrzymały odtwarzacz. Do tego często uaktualniane firmware.

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu