High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cowon Plenue 1 - audiofilski odtwarzacz przenośny za 4500 złotych

Audio-Video

rss

Cowon Plenue 1 - audiofilski odtwarzacz przenośny za 4500 złotych

2014.12.06//  J. Kruczek
Cowon Plenue 1 zalicza się do grupy odtwarzaczy przenośnych udowadniających, że w doświadczeniach audiofilskich nie liczy się rozmiar. Zaawansowany odtwarzacz zadebiutował na polskim rynku i jest przeznaczony dla najbardziej wymagających.
Nowy model został wyceniony na 4500 złotych i producent zapewnia, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Cowon Plenue 1 korzysta z dwurdzeniowego procesora ARM Cortex A9 zapewniającego utrzymanie płynności i responsywności odtwarzacza.
Cowon Plenue 1
Cowon Plenue 1 Cowon Plenue 1
Cowon Plenue 1

Cowon Plenue 1 może się pochwalić przetwornikiem cyfrowo-analogowym Burr-Brown PCM1792A. Nowy model jest przeznaczony dla audiofili dlatego może się pochwalić algorytmem dźwięku JetEffect 7. Nie zabrakło też obsługi bezstratnych plików audio w jakości 24bit/192kHz. Odtwarzacz obsługuje takie pliki jak FLAC, WAV, DXDi DSD.
Zobacz także: HiFiMAN HM-802 - audiofilski odtwarzacz MP3 debiutuje w Polsce »Odtwarzacz nie tylko dostarcza audiofilski dźwięk, ale także luksusowo wygląda. Obudowę wykonano z aluminium po dokładnej obróbce mającej gwarantować odporność na zarysowania. Obsługę zapewnia 3,7-calowy ekran dotykowy AMOLED oraz kilka przycisków fizycznych. Dodajmy, że na pliki przewidziano 128 GB pamięci wewnętrznej oraz karty microSD i SDXC. Cowon Plenue 1 jest już dostępny na naszym rynku.

Cowon Plenue 1
Cowon Plenue 1
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cowon Plenue 1 - audiofilski odtwarzacz przenośny za 4500 złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cowon Plenue 1 - audiofilski odtwarzacz przenośny za 4500 złotych