High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cowon X7 - nowe odtwarzacze MP4 z dyskiem 160GB

Telefony

rss

Cowon X7 - nowe odtwarzacze MP4 z dyskiem 160GB

2010.10.22//  J. Kruczek
Cowon X7 to nowy mobilny odtwarzacz multimediów, który zadebiutuje na polskim rynku w listopadzie. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które chcą mieć zawsze przy sobie spory zapas multimediów. Cowon X7 oferuje zawrotną, jak na urządzenia tego typu, pojemność 120GB lub 160GB.
Zobacz także: MM 215 STRIDER MP4 - niedrogi odtwarzacz MP4 od czerwca na rynku »Wysoka pojemność pamięci pozwala na rzadsze zgrywanie multimediów i posiadanie przy sobie całkiem pokaźnej ilości plików, które starczą na bardzo długi czas. Dodatkowo producent zapewnił specjalne efekty i tryby podbijające jakość dźwięku i obrazu, co pozwoli na cieszenie się ulubioną muzyką bez straty jakości.
Cowon X7 Cowon X7
Cowon X7 Cowon X7
Cowon X7 Cowon X7


Zobacz także: ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock - edycja limitowana odtwarzaczy MP3, poświęcona Przystankowi Woodstock »Nowe odtwarzacze zostały wyposażone w dotykowe wyświetlacze o przekątnej 4,3 cala o rozdzielczości 480x272 pikseli. Cowon X7 będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i fioletowym. Producent zapewnia długość działania na jednym ładowaniu na poziomie 10 godzin. Nowe odtwarzacze obsługują wszystkie najpopularniejsze pliki multimedialne. Odtwarzacze Cowon słyną z wysokiej jakości, za którą trzeba słono zapłacić. Conow X7 zadebiutuje na rynko w cenie 1299 złotych za wersję 120GB, edycja z pamięcią 160GB jest 200 złotych droższa.

Cowon X7 Cowon X7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cowon X7 - nowe odtwarzacze MP4 z dyskiem 160GB

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cowon X7 - nowe odtwarzacze MP4 z dyskiem 160GB