High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo

Audio-Video

rss

Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo

2014.03.03//  J. Kruczek
Kochanie sprzęt audio najwyższej jakości, ale nie wiecie co wybrać do swojego salonu. Jeżeli tak jest to od tego miesiąca wybór będzie jeszcze trudniejszy, ponieważ na polski rynek wkracza marka Crayon Audio.
Zobacz także: Nagra Jazz - luksusowy przedwzmacniacz za 45 tysięcy złotych »Na pierwszy rzut do oferty trafią kosmiczne monobloki Crayon Audio CMA-1 oraz nieco skromniejszy, acz i tak powalający wzmacniacz zintegrowany Crayon Audio CFA-1.2. Pierwsze z urządzeń zostało wykonane z brył aluminium poddanych obróbce w maszynach CNC. W ten sposób uzyskano niezwykłe urządzenie o fantastycznej formie i doskonałym odprowadzeniu ciepła.
Crayon Audio
Crayon Audio Crayon Audio
Crayon Audio

Wzmacniacz również może się pochwalić solidną obudową o eleganckim, minimalistycznym designie. Crayon Audio CFA-1.2 może się pochwalić mocą 64 W przy obciążeniu 8-omowym i 90 W przy obciążeniu 4-omowym. W urządzeniu znajdą się wszystkie potrzebne wejścia i wyjścia dające możliwość budowy niezwykle zaawansowanego zestawu.
Zobacz także: Leben CS-300F - uznana seria wzmacniaczy wzbogacona o nowy model »Crayon Audio wprowadzi na polski rynek nie tylko te dwa urządzenia. Do salonów sprzedaży trafią jeszcze odtwarzacze CCD-1 z przetwornikiem USB w cenie 41 900 złotych. Za 34 900 złotych będzie można zakupić wzmacniacz słuchawkowy CHA-1. Phono stage CPH-P to koszt 19 900 złotych, a każdy monoblok jest wykonywany pod zamówienie. Przy tych cenach koszt wzmacniacza CFA-1.2 wynoszący 18 900 złotych nie jest taki straszny. Inaczej jest w przypadku pary CMA-1 kosztującej 145 000 złotych. Tanio nie będzie, ale za to można się cieszyć nieskażonym dźwiękiem.
Crayon Audio
Crayon Audio Crayon Audio
Crayon Audio
Crayon Audio
Crayon Audio
Crayon Audio

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Crayon Audio wkracza do Polski! Będzie drogo i stylowo