High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative EP-3NC - nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

Telefony

rss

Creative EP-3NC - nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

2010.03.08//  J. Kruczek
Firma Creative zaprezentowała nowe audiofilskie słuchawki z wbudowaną funkcją aktywnej redukcji szumów. Jak zapewnia producent, ANC, Active Noise-Cancelling pozwala na zredukowanie szumów w tle o niemal 90 procent. Dzięki zastosowanemu systemowi słuchawki EP-3NC znajdują miejsce w czołówce przenośnego sprzętu audio.
Creative EP-3NC Creative EP-3NC
Creative EP-3NC Creative EP-3NC
Creative EP-3NC Creative EP-3NC

Douszne słuchawki Creative EP-3NC dają możliwość korzystania z funkcji aktywnego usuwania szumów przez sto godzin na jednej baterii alkaicznej AAA. Oczywiście po wyczerpaniu się baterii można nadal korzystać ze słuchawek tylko w trybie pasywnym. Producent zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki wykorzystaniu przetworników z magnesu neodymowego. Przewody zostały wykonane z miedzi beztlenowej, a wtyk został pozłacany.
Zobacz także: Altec Lansing MHP136 - słuchawki w luksusowej oprawie »Moduł aktywnego usuwania szumów został umieszczony na przewodzie i wyposażony w specjalny klips, który pozwala na przypięci słuchawek do ubrania. Producent wyposażył nowe słuchawki w trzy wymienne zestawy końcówek, które pozwolą na idealne dopasowanie słuchawek do uszu właściciela. Creative EP-3NC zostały wyposażone także w funkcję Push-to-hear Monitor, która pozwala na usłyszenie dźwięków biegnących z otoczenia bez konieczności wyjmowania słuchawek. Słuchawki wejdą do sprzedaży w drugiej połowie marca 2010 i będą kosztowały około 389 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative EP-3NC - nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative EP-3NC - nowe słuchawki z aktywną redukcją szumów