High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative HS-930i - nowe słuchawki do iPhona trafiły na rynek

Telefony

rss

Creative HS-930i - nowe słuchawki do iPhona trafiły na rynek

2010.04.29//  J. Kruczek
Creative zaprezentował miniaturowy zestaw słuchawkowy dla telefonu iPhone firmy Apple. Nowe słuchawki o oznaczeniu HS-930i zaprojektowano z dużą starannością i wyposażono w specjalny mikrofon przeznaczony do współpracy z iPhonem.
Zobacz także: Monster Miles Davies Tribute - słuchawki w hołdzie jazzowego mistrza »Nowe słuchawki wyposażono w mikroprzetworniki o średnicy 6 milimetrów, które zamknięto w metalowej obudowie dousznej. Specjalny płaski mikrofon pozwala łatwo odbierać i odrzucać połączenia, za pomocą jednego funkcyjnego przycisku. Dodatkowo mikrofon może służyć jako kontroler aplikacji do odtwarzania muzyki. Pozwala on na włączanie oraz wyłączanie nagrań i przewijanie utworów.
Creative HS-930i Creative HS-930i
Creative HS-930i Creative HS-930i
Creative HS-930i Creative HS-930i

Słuchawki posiadają w zestawie specjalną przejściówkę pozwalającą na współpracę z laptopami i MacBookami. Urządzenie można wykorzystywać do rozmów przez najpopularniejsze komunikatory głosowe na rynku, jak Skype, Windows Live Messenger czy Google Talk. Słuchawki HS-930i są już dostępne w sklepach za cenę 359 złotych. Zestaw zawiera końcówki douszne w rozmiarach S, M i L oraz przejściówkę komputerową. Słuchawki są dostępne w srebrnym kolorze, a przewód o długości 1,2 metra został wykonany z miedzi beztlenowej. Powinien zapewnić swobodę ruchu i wysoką jakość dźwięku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative HS-930i - nowe słuchawki do iPhona trafiły na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative HS-930i - nowe słuchawki do iPhona trafiły na rynek