High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Creative Live! Cam IP SmartHD - interesująca kamerka do monitoringu

Gadżety

rss

Creative Live! Cam IP SmartHD - interesująca kamerka do monitoringu

2017.05.13//  J. Kruczek
Creative Live! Cam IP SmartHD to bardzo interesująca propozycja dla osób szukających niedrogiego sprzętu do monitoringu, który zabezpieczy dom podczas wakacyjnego wypadu. Prezentowane urządzenie jest już jakiś czas na rynku, ale teraz przed wakacjami warto na niego zwrócić uwagę.

Kamerkę możemy zamontować na dowolnej powierzchni. Na pokładzie znalazł się mikrofon rejestrujący dźwięk oraz głośnik pozwalający komunikować się z osobami w pomieszczeniu. Moduł WiFi zapewnia dostęp do sieci, a dzięki temu możliwość zdalnego sterowania poprzez smartfony z systemami Android i iOS oraz komputery z Windows i Mac OS.
Creative Live! Cam IP SmartHD
Creative Live! Cam IP SmartHD Creative Live! Cam IP SmartHD
Creative Live! Cam IP SmartHD

Wbudowany czujnik ruchu pozwala na powiadomienie właściciela o niepożądanych gościach w domu. Creative Live! Cam IP SmartHD rejestruje obraz w polu widzenia 110 stopni. Nagrania mają rozdzielczość 1280x720 pikseli. System pozwala na podgląd równocześnie czterech takich kamer.
Zobacz także: ZeroTech Rollcap - ciekawa kamerka z wbudowanym gimbalem »Creative Live! Cam IP SmartHD pozwoli obserwować mieszkanie czy dom podczas nieobecności. Jej cena jest też dość atrakcyjna, ponieważ obecnie urządzenie można znaleźć w kwocie poniżej 250 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ZenFone Max Pro M1 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Live! Cam IP SmartHD - interesująca kamerka do monitoringu

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Creative Live! Cam IP SmartHD - interesująca kamerka do monitoringu