High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Metallix Plus - mały wydajny głośnik z dużą baterią

Audio-Video

rss

Creative Metallix Plus - mały wydajny głośnik z dużą baterią

2019.05.26//  J. Kruczek
Creative zaprezentował bezprzewodowy głośnik Metallix Plus. Urządzenie ma wiele zalet a jedną z nich jest czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący aż 24 godziny.
Creative Metallix Plus został wyposażony w dwa przetworniki szerokopasmowe oraz membranę bierną. W efekcie głośnik ma oferować doskonałą akustykę oraz imponujący bas. Co ważne producent zadbał o wodoodporną obudowę spełniającą standard IPX5. Oznacza to, że zachlapania głośnikowi nie straszne. A kompaktowa konstrukcja sprzyja zabieraniu sprzętu w plener.
Creative Metallix Plus
Creative Metallix Plus Creative Metallix Plus
Creative Metallix Plus

Nowy model wykorzystuje do łączności moduł Bluetooth 4.2. Nie zabrakło też możliwości skorzystania z połączenia przewodowego za pośrednictwem portu mini jack. Creative Metallix Plus obsługuje asystentów Google Now i Siri. Użytkownicy mogą sparować dwa głośniki w zestaw stereo.
Zobacz także: Sony pokazało nowy głośnik i słuchawki z serii Extra Bass »Creative Metallix Plus cechuje się wymiarami 170x47x54 mm i waży 385 g. Głośniczek zadebiutował już na naszym rynku w cenie 219 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Metallix Plus - mały wydajny głośnik z dużą baterią

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Metallix Plus - mały wydajny głośnik z dużą baterią