High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku

Audio-Video

rss

Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku

2017.11.14//  J. Kruczek
Creative Omni jest nowym głośnikiem multi-room wykorzystującym połączenia Bluetooth oraz WiFi. Gadżet ma kilka ciekawych cech sprawiających, że docenią go melomani.

Creative Omni nie tylko może być sterowany bezprzewodowo, ale także może się łączyć w sieć kilku głośników. W ten sposób możemy nagłośnić cały dom i na wszystkich modułach odtwarzać to samo źródło. Producent zadbał o możliwość odtwarzania bezpośrednio z serwisu Spotify ora innych platform.
Creative Omni
Creative Omni Creative Omni
Creative Omni

Użytkownicy mogą też wykorzystać głośnik do obsługi asystentów głosowych Google Now oraz Siri. Creative Omni korzysta z czterech przetworników wysokiej wydajności. Producent postawił na dwa przetworniki neodymowe 1,5" oraz dwie membrany bierne.
Zobacz także: JBL Boombox - największy głośnik mobilny marki »Nowy głośnik w pozycji pionowej pozwala na generowanie dźwięku 360 stopni. W poziomej generuje dźwięk kierunkowy. Urządzenie posiada wymiary 71,1x200,8x68,5 mm i waży 460 gramów. Creative Omni trafił na rynek w cenie 499 złotych.

Creative Omni
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku