High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Creative Rock Speaker - gadżet dla miłośników grillowania przy dobrej muzyce

Gadżety

rss

Creative Rock Speaker - gadżet dla miłośników grillowania przy dobrej muzyce

2010.07.26//  J. Kruczek
Creative produkuje rewelacyjne zestawy audio, które potrafią wypełnić całe mieszkanie czystym dźwiękiem. Najnowsze dzieło firmy ma jednak zastosowanie zewnętrzne i idealnie spisze się w przydomowej altanie bądź w ogródku działkowym.
Zobacz także: Aqua Sounders czyli głośnik z kartą pływacką »Rock Speaker to sprytnie zakamuflowany głośnik bezprzewodowy, który przede wszystkim służy do zastosowania zewnętrznego. Zdaniem Creative nowa konstrukcja jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne i może bez problemów emitować dźwięk podczas ulew czy w śniegu. Urządzenie otrzymało obudowę przypominającą kamień, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w wystrój ogrodu.
Rock Speaker Rock Speaker
Rock Speaker Rock Speaker
Rock Speaker Rock Speaker


Zobacz także: Mu Space Music - odtwarzacz MP3 i przenośne łóżko w jednym »Producent wyposażył Rock Speaker w głośnik niskotonowy oraz dwa głośniki wysokotonowe. Głośnik jest bezprzewodowy i działa w odległości do 30 metrów od źródła dźwięku. Zgodnie z zapewnieniami producenta Rock Speaker pozwala na 6 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania akumulatorka. Gadżet idealnie spisze się podczas grilla czy zwykłego wypoczynku w ogródku działkowym. Rock Speaker nie jest oczywiście tani, za zestaw głośnika z nadajnikiem trzeba zapłacić 200 dolarów, czyli około 620 złotych. Mimo to przyjemność ze słuchania relaksującej muzyki przy grillu będzie bezcenna.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Rock Speaker - gadżet dla miłośników grillowania przy dobrej muzyce

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Creative Rock Speaker - gadżet dla miłośników grillowania przy dobrej muzyce