High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Sound BlasterAxx SBX 20 - nowoczesna kolumna do pracy ze smartfonami

Audio-Video

rss

Creative Sound BlasterAxx SBX 20 - nowoczesna kolumna do pracy ze smartfonami

2014.01.10//  J. Kruczek
Creative Sound BlasterAxx to seria bardzo interesujących kolumn przeznaczonych głównie do współpracy z nowoczesnymi urządzeniami przesyłającymi dźwięk bezprzewodowo. Seria wzbogaciła się o model oznaczony symbolem SBX 20.
Zobacz także: Marshall Stanmore - bezprzewodowy głośnik w stylu retro »Nowy model jest kolumną wolnostojącą o wysokości 40 centymetrów. We wnętrzu posiada ona dwa przetworniki generujące dźwięk stereo. Producent zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki zastosowaniu czterordzeniowego układu SB-Axx1. Do odbierania dźwięku kolumna używa głównie modułu Bluetooth. Producent przewidział jednak możliwość współpracy przewodowej za pomocą złącza AUX oraz USB.
Creative Sound BlasterAxx
Creative Sound BlasterAxx Creative Sound BlasterAxx SBX 20
Creative Sound BlasterAxx


Zobacz także: Klipsch GiG - niewielki i zaawansowany system audio »Łączność bezprzewodowa pozwala nie tylko na przesył muzyki, ale także na sterowanie kolumną. Jeżeli chcemy sterować głośnikiem tradycyjnie to u góry obudowy zamieszczono dotykowy panel kontrolny. W obudowie znalazł się także szereg mikrofonów adaptacyjnych perfekcyjnie wychwytujących dźwięk. Zastosowanie technologii Crystal Voice zapewnia redukcję szumów i pogłosów z otoczenia. Zadbano też o szerokie ustawienia mikrofonu pozwalające na prowadzenie rozmów telefonicznych nawet z dużej odległości od kolumny. Najnowsza wersja kolumny jest już dostępna na rynku za cenę niespełna 700 złotych.
Creative Sound BlasterAxx
Creative Sound BlasterAxx Creative Sound BlasterAxx SBX 20
Creative Sound BlasterAxx

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Sound BlasterAxx SBX 20 - nowoczesna kolumna do pracy ze smartfonami

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Sound BlasterAxx SBX 20 - nowoczesna kolumna do pracy ze smartfonami