High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T30 Wireless - ciekawy bezprzewodowy zestaw głośnikowy

Audio-Video

rss

Creative T30 Wireless - ciekawy bezprzewodowy zestaw głośnikowy

2013.12.07//  J. Kruczek
Creative zaprezentował nowy zestaw głośnikowy T30 Wireless wyróżniający się modułami łączności bezprzewodowej. Producent zdecydował się na stworzenie głośników stacjonarnych do komputerów i odtwarzaczy muzycznych, które eliminują konieczność korzystania z przewodów.
Zobacz także: Sonos PLAY:1 - nowy bezprzewodowy głośnik zmierza na rynek »Nowy system korzysta z modułu Bluetooth do przesyłania dźwięku oraz NFC do szybkiego parowania urządzeń. Creative T30 Wireless oferuje użytkownikom wysoką jakość dźwięku dzięki zastosowaniu nowoczesnych przetworników. Wysokotonowe głośniki posiadają jedwabne kopułki zaś pozostałe przetworniki otrzymały membrany z włókna szklanego.
Creative T30 Wireless
Creative T30 Wireless Creative T30 Wireless
Creative T30 Wireless


Zobacz także: Challenger OG04 i Enterprise OG05 - nowe głośniki od firmy Platinet »Creative T30 Wireless nie korzysta z klasycznego subwoofera. jego zadanie pełni technologia BasXPort wbudowana w kolumny. Pomyślano też o osobach korzystających z przewodowych połączeń. Oni użyją portu mini jack 3,5 mm, który pozwoli podłączyć praktycznie każde źródło dźwięku. Nowy zestaw pojawił się już w sklepach za cenę 499 złotych.
Creative T30 Wireless
Creative T30 Wireless Creative T30 Wireless
Creative T30 Wireless

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative T30 Wireless - ciekawy bezprzewodowy zestaw głośnikowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T30 Wireless - ciekawy bezprzewodowy zestaw głośnikowy