High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T3150 Wireless - odświeżony zestaw 2.1 z nową ceną

Audio-Video

rss

Creative T3150 Wireless - odświeżony zestaw 2.1 z nową ceną

2014.03.10//  J. Kruczek
Nie każdy potrzebuje w pokoju zaawansowanego zestawu audio generującego dźwięk przestrzenny otaczajacy nas z każdej strony i pieszczący zmysły w czasie przesłuchiwania plików MP3. Jeżeli potrzebujecie czegoś nieco tańszego, ale i tak generującego przyzwoity dźwięk to warto zwrócić uwagę na zestaw Creative T3150 Wireless.
Zobacz także: Aether Cone - głośnik uczący się upodobań właściciela »Creative T3150 Wireless to system 2.1 składający się z subwoofera i dwóch głośników satelickich. Za 199 złotych otrzymujemy odświeżony system audio mogący zarówno pracować przewdowo za pośrednictwem portu jack 3,5 mm, jak i bezprzewodowo. W tym drugim wypadku skorzystamy z technologii Bluetooth i tym samym sparujemy głośniki ze smartfonem, tabletem czy laptopem.
Creative T3150 Wireless
Creative T3150 Wireless Creative T3150 Wireless
Creative T3150 Wireless


Zobacz także: Scansonic S5BT - stylowe i wydajne głośniki do niewielkich pomieszczeń »Prezentowane głośniki choć nie należą do grupy sprzętu audiofilskiego to z pewnością spiszą się doskonale w niewielkich pomieszczeniach. Jeżeli więc nie jesteście audiofilami dostającymi ciarek od każdej nutki to Creative T3150 Wireless jest dla Was. Tym bardziej, że producent zasotoswał kilka systemów podnoszących jakość dźiwęku i ten będzie bardzo wyrazisty i przyjemny w odbiorze. Nowy zestaw jest już dostępny w sprzedaży.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative T3150 Wireless - odświeżony zestaw 2.1 z nową ceną

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T3150 Wireless - odświeżony zestaw 2.1 z nową ceną