High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T4 Wireless - wydajny zestaw głośnikowy 2.1

Audio-Video

rss

Creative T4 Wireless - wydajny zestaw głośnikowy 2.1

2013.12.02//  J. Kruczek
Miłośnicy dobrego dźwięku mogą skorzystać z nowego zestawu audio Creative T4 Wireless. Głośniki powstały z myślą o wykrzesaniu jak najwyższej jakości z minimalistycznego zestawu. Prezentowany komplet może współpracować z odtwarzaczami, telewizorami oraz komputerami.
Zobacz także: JBL CINEMA 610 - wydajny zestaw kina domowego »Creative T4 Wireless składa się z pary głośników satelitarnych oraz subwoofera SLAM. W zestawie znalazł się także pilot zdalnego sterowania. Producent zapewnia, że wykorzystał podzespoły najwyższej jakości, co ma się przełożyć na czysty i wiernie odwzorowany dźwięk. Między innymi zastosowano aluminiowe membrany przetworników.
Creative T4 Wireless
Creative T4 Wireless Creative T4 Wireless
Creative T4 Wireless


Zobacz także: Yamaha LSX-700 - zestaw audio z podświetleniem »Łączność bezprzewodową zapewnia moduł Bluetooth, zaś NFC pozwala na szybkie sparowanie urządzeń. W module centralnym znalazły się wejścia optyczne, analogowe RCA oraz 3,5 mm. To pozwala na podłączenie sporej ilości urządzeń. Creative T4 Wireless zadebiutował na naszym rynku w cenie 1299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative T4 Wireless - wydajny zestaw głośnikowy 2.1

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T4 Wireless - wydajny zestaw głośnikowy 2.1