High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative WP-450 - bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów

Audio-Video

rss

Creative WP-450 - bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów

2012.03.23//  J. Kruczek
Creative WP-450 to jedne z ciekawszych słuchawek znanego producenta sprzętu audio. Nowe urządzenie zostało wyposażone w moduł Bluetooth, dzięki czemu może współpracować bezprzewodowo z różnymi urządzeniami. Dodatkowo mały mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów przy współpracy ze smartfonami.
Zobacz także: Sony MDR-DS6500 - audiofilskie słuchawki bezprzewodowe »Producent sprzętu audio zasłynął niegdyś z produkcji odtwarzaczy MP3, jednak rozwijający się rynek smartfonów zmniejszył popularność małych odtwarzaczy. Co za tym idzie producent zmienił nieco profile produkcji i oferuje coraz więcej urządzeń o innym charakterze, jak prezentowane słuchawki Creative WP-450.
Creative WP-450 Creative WP-450
Creative WP-450 Creative WP-450
Creative WP-450 Creative WP-450


Zobacz także: Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko »Creative WP-450 pozwalają na bardzo prostą obsługę. Za pomocą jednego przycisku odbioru rozmowy można odbierać połączenia i wracać do trybu słuchania muzyki. Słuchawki obsługują bezprzewodowo kodek aptX, który ma zapewniać wysoką jakość przesyłanego dźwięku. Dużą zaletą urządzenia jest składana konstrukcja pozwalająca na łatwe przenoszenie gadżetu. Mikrofon wyposażono w system tłumienia szumów i funkcję poprawy głosu. Ładowanie słuchawek Creative WP-450 odbywa się za pomocą portu USB, a jednorazowe naładowanie pozwala na około 8 godzin słuchania muzyki. Cena słuchawek to 499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative WP-450 - bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative WP-450 - bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów