High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Crux Loaded - kolejna stacja dokująca zmieniająca iPada w laptopa

Gadżety

rss

Crux Loaded - kolejna stacja dokująca zmieniająca iPada w laptopa

2011.06.03//  J. Kruczek
Crux to firma produkująca elektroniczne gadżety, w tym urządzenia poszerzające możliwości produktów Apple. Najnowszym gadżetem będzie Loaded, który pozwoli na przemianę iPada w małego netbooka. Pomysł nie jest nowy, ale wykonanie sprawia bardzo dobre wrażenie.
Zobacz także: Altec Lansing Octiv Stage MP 450 - stacja dokująca dla tabletu iPad »Crux Loaded jest bardzo ciekawym urządzeniem, które pozwoli zwiększyć możliwości popularnego tabletu. Urządzenie oferuje nie tylko fizyczną klawiaturę. Producent zadbał o możliwość ładowania, która pozwoli na wygodne uzupełnianie energii iPada podczas pracy. W obudowie znajdziemy również trackpada oferującego sterowanie znane z laptopów.
Crux Loaded Crux Loaded
Crux Loaded Crux Loaded
Crux Loaded iPad 2


Zobacz także: MicroVision SHOWWX+ - mini projektor dla urzadzeń Apple »Podniesienie funkcjonalności tabletu Apple nie jest niestety tanie. Gadżety tego typu korzystają na popularności iPada i wyciskają z użytkowników spore sumy. Crux Loaded został wyceniony na 249 dolarów, czyli około 700 złotych. Premiera rynkowa nastąpi jesienią bieżącego roku, niestety nie jest jeszcze znana dokładna data. Producent nie zdradził też, z jakich materiałów został wykonany Crux Loaded, ale pierwsze zdjęcia wskazują na solidną konstrukcję, która nie podda się łatwo drobnym otarciom.
Crux Loaded iPad 2
Crux Loaded iPad 2
Crux Loaded iPad 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crux Loaded - kolejna stacja dokująca zmieniająca iPada w laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Crux Loaded - kolejna stacja dokująca zmieniająca iPada w laptopa