High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a

Telefony

rss

Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a

2011.05.30//  J. Kruczek
Telewizja internetowa w smartfonach nie jest już niczym nadzwyczajnym. Cześć użytkowników nie znajduje jednak w tej ofercie kanałów dla siebie i poszukuje innych rozwiązań. Z pomocą przychodzi urządzenie Cydle i30, które jest mobilnym tunerem telewizji cyfrowej.
Zobacz także: Day Maker - koncepcyjny toster do ładowania iPhone'a »Cydle i30 został zbudowany z myślą o iPhonach i pozwoli ich użytkownikom na odbiór naziemnego sygnału telewizji. Dzięki temu każdy może się cieszyć ulubionymi programami i serialami na swoim iPhonie. Odbiornik ma odbierać cyfrowy sygnał telewizji, który co raz częściej jest przesyłany drogą naziemną. Dużym plusem jest wbudowana bateria o pojemności 1000 mAh, dzięki czemu telefon nie zanotuje szybszego spadku energii.
Cydle i30 Cydle i30
Cydle i30 Cydle i30
Cydle i30 Cydle i30


Zobacz także: Wow-Keys Keyboard - iPhone 4 w klawiaturze komputerowej »Urządzenie posiada nie wiele większe wymiary od iPhone'a, którego wystarczy wpiąć do tunera. Dobrą jakość odbioru ma zapewnić zewnętrzna antena. Całość prezentuje się bardzo dobrze i daje nowe możliwości użytkownikom telefonu. Najważniejsze, że dzięki tunerowi można całkowicie za darmo cieszyć się ulubionymi programami, których sygnał jest nadawany drogą naziemną. Niestety nie jest jeszcze znana cena, ani data premiery Cydle i30, ale można się spodziewać, ze nie będziemy mieli do czynienia z tanim urządzeniem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a