High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   DLP M2 NOBO - nowy kieszonkowy projektor na rynku

Audio-Video

rss

DLP M2 NOBO - nowy kieszonkowy projektor na rynku

2010.03.25//  J. Kruczek
Na polskim rynku pojawił się nowy mini projektor o nazwie DLP M2 NOBO. Gadżet oferuje dużą pamięć 4GB do przechowywania plików multimedialnych, ale najważniejszą zaleta jest mały rozmiar pozwalający na noszenie projektora zawsze przy sobie.
Zobacz także: RoyalTek RPJ-2000 - nowy mini projektor »Projektor posiada port USB, za pomocą którego można uzupełniać pamięć o nowe pliki oraz podłączać urządzenie do innych sprzętów obsługujących USB. Dzięki temu można odtwarzać za pomocą projektora pliki znajdujące się m.in. na telefonie komórkowym. Projektor wyposażono w głośnik, który umożliwia projekcję filmów bez użycia dodatkowego sprzętu emitującego dźwięk.
DLP M2 NOBO DLP M2 NOBO
DLP M2 NOBO DLP M2 NOBO
DLP M2 NOBO DLP M2 NOBO


Zobacz także: Mini Pico, przenośne kino domowe od LancerLink »DLP M2 NOBO nie powala możliwościami, ale pozwala na wygodniejsze oglądanie plików video niż za pomocą telefonu komórkowego. W zestawie znajduje się ekran projekcyjny o rozmiarach 600 x 450 milimetrów. Urządzenie posiada baterię wystarczającą na 40-60 minut ciągłej pracy, co jak widać pozwala na oglądanie filmów krótkometrażowych.

DLP M2 NOBO DLP M2 NOBO
Projektor oferuje kontrast 800:1 oraz jasność 10 ANSI lumenów. Lampa LED ma wytrzymać zdaniem producenta 20 tysięcy godzin pracy. DLP M2 NOBO został wyceniony na 1559 złotych w zestawie z ekranem projekcyjnym i specjalna torbą. Oddzielnie projektor kosztuje 1399 złotych a ekran 319 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DLP M2 NOBO - nowy kieszonkowy projektor na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   DLP M2 NOBO - nowy kieszonkowy projektor na rynku