High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DODONA S100 - sześcienny MP3 Player

Telefony

rss

DODONA S100 - sześcienny MP3 Player

2009.12.29//  J. Kruczek
Projektanci nowoczesnych sprzętów coraz częściej sięgają po klasyczne kształty i rozwiązania. Ostatnimi czasy konstruktorzy upodobali sobie formę sześcianu, czego najnowszym przykładem jest player MP3 od firmy DODONA.
Zobacz także: Atlantis MP3 - odtwarzacz, który wody się nie boi »DODONA S100 to biały sześcianik o rozmiarach 50 x 50 x 50 i wadze niespełna 100 gramów. Odtwarzacz wyposażono w wyświetlacz OLED o przekątnej 1,1 cala. Urządzenie wyposażono w cztery przyciski kierunkowe umieszczone wokół wyświetlacza oraz kilka klawiszy funkcyjnych na górnej ściance. Słuchawki są podłączane za pomocą standardowego wejścia audio 3,5 mm.

DODONA S100 DODONA S100
DODONA S100 DODONA S100


Zobacz także: Odtwarzacz Samsung U5 - w małym ciele wielki duch »Jak przystało na nowoczesny odtwarzacz MP3, DODONA S100 odczyta formaty plików: MP3, WMA, OGG i FLAC. Dodatkowo player posiada funkcję dyktafonu, radia FM oraz budzika, dzięki wbudowanemu głośnikowi. Producent wyposażył DODONA S100 w 4GB wewnętrznej pamięci. Zdecydowanym minusem gadżetu jest cena. Za sześcienny odtwarzacz trzeba zapłacić 170 dolarów. Trochę dużo jak za zwykły MP3 Player.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DODONA S100 - sześcienny MP3 Player

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DODONA S100 - sześcienny MP3 Player