High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   DashDrive Durable HD650 - stylowy dysk odporny na uderzenia

Komputery i konsole

rss

DashDrive Durable HD650 - stylowy dysk odporny na uderzenia

2013.12.18//  J. Kruczek
Firma ADATA zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego dysku twardego przeznaczonego do magazynowania waznych danych. Nowy nośnik został tak zaprojektowany, aby ewentualne upadki i uderzenia nie wpłynęły na zawartość dysku.
Zobacz także: Zalman ZM-VE400 - nowoczesna kieszeń na dysk dbająca o bezpieczeństwo danych »DashDrive Durable HD650 już z wyglądu zdradza mocną konstrukcję. Producent zadbał o efektowny design skrywający zaawansowana konstrukcję obudowy. Z zewnątrz mamy do czynienia z warstwą akrylu odpornego na zarysowania. Obudowa składa się z trzech warstw materiału tłumiącego wpływ uderzeń. To powinno zapewnić wystarczajacą odporność fizycznych podzespołów.
DashDrive Durable HD650
DashDrive Durable HD650 DashDrive Durable HD650
DashDrive Durable HD650


Zobacz także: LaCie Rugged Mini - mały pancernik z USB 3.0 »Nowy dysk korzysta z interfejsu USB 3.0 co zapewnia bardzo szybkie transfery danych. W obudowie znalazła się dioda LED informująca o stanie zasialania i transferu. DashDrive Durable HD650 w najbliższym czasie pojawi się w sieciach sprzedaży. Klienci wybiorą wersje kolorystyczne: czarną badź czerwoną. Przygotowano też dwie wersje pojemnościowe. Za 500 GB trzeba będzie zapłacić 55,99 euro, zaś 1 TB wyceniono na 74,99 euro.

DashDrive Durable HD650
DashDrive Durable HD650
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DashDrive Durable HD650 - stylowy dysk odporny na uderzenia

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   DashDrive Durable HD650 - stylowy dysk odporny na uderzenia