High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Day Maker - koncepcyjny toster do ładowania iPhone'a

Gadżety

rss

Day Maker - koncepcyjny toster do ładowania iPhone'a

2011.05.16//  J. Kruczek
Gadżety poświęcone fanom marki Apple nabierają różnych form, ale po raz pierwszy mamy do czynienia z urządzeniem, które swoją forma przypomina klasyczny amerykański toster. Autorem konceptu jest Michael Kritzer, a swoje dzieło nazwał Day Maker.
Zobacz także: Konect Watch - futurystyczny koncept zegarka z pamięcią USB »Urządzenie posiada formę białego tostera, do którego zamiast kromek chleba wkładamy iPhone'y. Day Maker jest niczym innym, jak nowatorską ładowarką, która w dość nietypowy sposób zasila smartfona Apple. Gadżet wyposażono w dwa sloty na telefony, dzięki czemu można równocześnie zasilić dwa urządzenia. Niestety Day Maker poza ładowaniem nie będzie posiadał dodatkowych opcji.
Day Maker Day Maker
Day Maker Day Maker
Day Maker Day Maker


Zobacz także: iTablet Thumb Keyboard - mobilna klawiatura dla smartfonów i tabletów »W jaki sposób działa Day Maker. Wystarczy włożyć do slotów telefony i ustawić czas ładowania. Po upływie ustalonego czasu naładowane urządzenie wyskoczy niczym tost z tostera, a alarm dźwiękowy poinformuje o zakończeniu pracy. Całość prezentuje się dość oryginalnie i jeżeli trafi do sprzedaży to może zyskać uznanie wśród fanów Apple. Póki co mamy do dyspozycji jedynie grafiki, które prezentują koncepcję urządzenia.
Day Maker Day Maker
Day Maker Day Maker
Day Maker Day Maker

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Day Maker - koncepcyjny toster do ładowania iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Day Maker - koncepcyjny toster do ładowania iPhone'a