High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Daydream View - oryginalne gogle VR od Google

Gadżety

rss

Daydream View - oryginalne gogle VR od Google

2016.10.05//  J. Kruczek
Google podczas swojej konferencji zaprezentowało nie tylko nowe smartfony. Koncern pokazał także swoje gogle wirtualnej rzeczywistości. Gadżet nosi nazwę Daydream View i wyróżnia się estetycznym wykonaniem, intuicyjną obsługą oraz atrakcyjna ceną.

Pierwszym ciekawym rozwiązaniem jest obudowa wykonana z miękkiej pianki. Ta ma na celu wygodne ułożenie na głowie i nie uciskanie w czasie użytkowania. Konstrukcja jest tak elastyczna, że dostosuje się bez problemów do każdej twarzy. Lekki materiał pozwolił uzyskać masę jedynie 220 gramów.
Daydream View
Daydream View Daydream View
Daydream View

Daydream View współpracują póki co ze smartfonami Pixel, ale Google obiecuje, że niedługo lista wspieranych modeli zostanie poszerzona o telefony innych producentów. Producent nie zdradził specyfikacji, ale zapewnia, że gogle bez problemu sprostają wszystkim zadaniom.
Zobacz także: Fove 0 - gogle VR z systemem śledzenia oczu »Wraz z goglami dostaniemy mały kontroler wyposażony w trackpad, sensory ruchu oraz dwa przyciski. Daydream View są goglami pracującymi z platformą Daydream. Ta ma zaoferować filmy 360 w serwisie YouTube, wizualizacje w Street View oraz obsługę aplikacji HBO, Netflix i Hulu. Na razie powstaną dwie gry z myślą o platformie. Google zapowiada, że do końca roku w Daydream pojawi się 50 różnych aplikacji. Sprzedaż gogli ruszy w listopadzie, a cenę ustalono na 79 dolarów.
Daydream View
Daydream View
Daydream View
Daydream View

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Daydream View - oryginalne gogle VR od Google

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Daydream View - oryginalne gogle VR od Google