High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Deepcool Macube 310 - minimalistyczna obudowa dla komputerów gamingowych

Komputery i konsole

rss

Deepcool Macube 310 - minimalistyczna obudowa dla komputerów gamingowych

2019.11.24//  J. Kruczek
Na rynku obudów komputerowych znajdziemy masę efektownych konstrukcji mocno rzucających się w oczy. Nieco mniej powstaje konstrukcji stawiających na elegancki minimalizm. Osoby szukające takiej obudowy mogą zwrócić uwagę na Deepcool Macube 310.
Deepcool Macube 310 stawia na bardzo prosty design, który pozwala na stworzenie eleganckiego komputera gamingowego. Producent przygotował czarną i biało-czarną wersję obudowy. Z boku znalazł się panel z hartowanego szkła, pozwalający zaglądnąć do wnętrza. Obie ścianki boczne są montowane na magnes.
Deepcool Macube 310
Deepcool Macube 310 Deepcool Macube 310
Deepcool Macube 310

Wnętrze pozwala zamontować płytę główną w formacie mini-ITX, mATX bądź ATX. Producent przewidział cztery zatoki na dyski w konfiguracji 2x2,5 cala i 2x3,5 cala. W obudowie można umieścić do siedmiu kart rozszerzeń. Dodatkowy wspornik pozwala ustawić kartę graficzną pionowo.
Zobacz także: Corsair iCUE 220T RGB Airflow - zapowiedź obudowy PC z przewiewną konstrukcją »Użytkownicy otrzymają w zestawie jeden wentylator, ale w środku można umieścić kolejne osiem. Nie zabrakło też miejsca dla chłodzenia cieczą. W wersji P znajdziemy też perforowaną górną ściankę. Deepcool Macube 310 zadebiutowała na rynku w cenie około 290 złotych.

Deepcool Macube 310
Deepcool Macube 310
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Deepcool Macube 310 - minimalistyczna obudowa dla komputerów gamingowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Deepcool Macube 310 - minimalistyczna obudowa dla komputerów gamingowych