High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Definitive Technology Cube - grająca kostka z łącznością Bluetooth

Audio-Video

rss

Definitive Technology Cube - grająca kostka z łącznością Bluetooth

2014.08.09//  J. Kruczek
Definitive Technology wprowadza rynek dość oryginalny przenośny system audio o nazwie Cube. Zgodnie z nazwą mamy do czynienia z grającą kostką odbierającą dźwięk przez łączność Bluetooth. W ten sposób możemy się cieszyć muzyką ze smartfonów i tabletów.
Definitive Technology Cube wykorzystuje pięć przetworników umieszczonych na przeciwstawnych rogach konstrukcji. W górze zaś znalazł się subwoofer co razem pozwala stworzyć szeroką scenę muzyczną. Głośnik niskotonowy o średnicy 13,5 centymetrów został przeszczepiony wprost z kolumn serii BP8000.
Definitive Technology Cube
Definitive Technology Cube Definitive Technology Cube
Definitive Technology Cube


Zobacz także: Fugoo Tough Bluetooth Speaker - idealny głośnik na biwak »Technologia Bluetooth wykorzystuje kodek apt-X gwarantujący bezstratny transfer dźwięku. Szybkie parowanie ze źródłem dźwięku zapewnia moduł NFC. Definitive Technology Cube jest stosunkowo mały, lekki i wygodny w transporcie. Wymiary głośnika to 19x19x19 cm, a waga wynosi 2 kilogramy. Producent zapewnia, że wbudowana bateria pozwoli na około 10 godzin pracy. Łączna moc głośnika Definitive Technology Cube wynosi 80 W RMS. Za takie urządzenie miłośnikom audio przyjdzie zapłacić 1695 złotych.

Definitive Technology Cube
Definitive Technology Cube
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Definitive Technology Cube - grająca kostka z łącznością Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Definitive Technology Cube - grająca kostka z łącznością Bluetooth