High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron 7459 - komputer All-in-One z kamerą Intel RealSense

Komputery i konsole

rss

Dell Inspiron 7459 - komputer All-in-One z kamerą Intel RealSense

2016.07.20//  J. Kruczek
Dell Inspiron 7459 jest komputerem All-in-One, który może z powodzeniem pełnić rolę domowego centrum rozrywki. Warto dodać, że jest to też kolejny komputer wyposażony w technologię Intel RealSense.
Zobacz także: Acer Chromebase 24 - komputer All-in-One z systemem Chrome OS »Dell Inspiron 7459 oferuje użytkownikom 23,8-calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości Full HD. Dźwięk dostarcza system audio korzystający z technologii Waves MaxxAudio Pro. Wielu użytkowników doceni kamery z technologią Intel RealSense. Pozwalają one rejestrować obraz w trójwymiarze oraz obsługiwać gesty.
Dell Inspiron 7459
Dell Inspiron 7459 Dell Inspiron 7459
Dell Inspiron 7459

Komputer jest napędzany przez czterordzeniowy procesor Intel Core i7-6700HQ współpracujący z maksymalnie 16 GB RAMu. Za grafikę odpowie Nvidia GeForce 940M. Na pokładzie znalazły się nośnik SSD o pojemności 32 GB oraz dysk twardy 1 TB. Wszystko pracuje pod kontrolą systemu Windows 10.
Zobacz także: MSI Aegis - gamingowy komputer typu barebone »Opisana specyfikacja komputera Dell Inspiron 7459 została wyceniona na 5299 złotych. Tanio nie jest, ale w zamian otrzymamy ciekawy i wydajny sprzęt.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell Inspiron 7459 - komputer All-in-One z kamerą Intel RealSense

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron 7459 - komputer All-in-One z kamerą Intel RealSense