High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron Mini 10v - netbook za niewielka kasę

Komputery i konsole

rss

Dell Inspiron Mini 10v - netbook za niewielka kasę

2009.05.09//  Rafał Bednarz
Pamiętacie jaka idea przyświecała wprowadzeniu na rynek netbooków? Miały to być tanie komputerki, pozbawione niekoniecznie potrzebnych dodatków.

Z czasem netbooki przeobraziły się w bardziej snobistyczne zabawki, a ich ceny zaczęły gwałtownie rosnąć wraz z kolejnymi, coraz bardziej wyrafinowanymi modelami.

Dell Inspiron Mini 10v Dell Inspiron Mini 10v
Dell postanowił powrócić do źródeł i zaprezentował model
Inspiron Mini 10v. Jego cena ma wynosić 299$.
Oczywiście została ona okupiona pewnymi oszczędnościami. W porównianiu do standardowego modelu Mini10,  ma on gorszy procesor - Atoma N270 współpracującego z kartą graficzną GMA950.

Netbook wyposażony jest w 1GB pamięci RAM, 120GB dysk twardy, 1,3MPix kamerkę internetową oraz preinstalowanego Windowsa XP. W USA trafi do sprzedaży jeszcze w maju. Dostępne kolory obudowy to: czarny, biały i niebieski. Jak widzicie w tej kwestii również delikatnie przyoszczędzono. Standardowy Mini 10 oferowany jest z większym wachlarzem kolorów. No ale nie będziemy się przecież nimi "wachlować" więc przeżyjemy ten mankament.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Dell

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron Mini 10v - netbook za niewielka kasę