High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron R - laptopy z wymiennymi obudowami

Komputery i konsole

rss

Dell Inspiron R - laptopy z wymiennymi obudowami

2011.03.19//  J. Kruczek
Na rynku laptopów nie wystarcza już dbanie o technologię, producenci muszą wyróżniać swoje urządzenia na rynku. Dell zaprezentował nowe Inspirony R, które oferują dobry stosunek ceny do specyfikacji oraz spore możliwości personalizacji urządzeń.
Nowe modele Inspiron 14R, 15R i 17R wyróżniają się na tle konkurencji wymiennymi pokrywami ekranu. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może dokupić osłony pokryw w odpowiednim dla siebie wzorze. Oczywiście taka możliwość nie będzie należała do tanich, ponieważ każdy kolejny wzór to koszt 40 dolarów. Mimo to możliwość personalizacji jest ciekawym i zachęcającym rozwiązaniem.
Dell Inspiron R Dell Inspiron R
Dell Inspiron R Dell Inspiron R
Dell Inspiron R Dell Inspiron R


Zobacz także: Asus G74SX 3D - nadchodzi kolejny, mocny laptop dla graczy »Za ciekawą stylistyka podąża dobra specyfikacja. Nowe Inspirony R będą oferowały procesory Intel Core i3/5/7 drugiej generacji. Procesory będą wspomagane przez pamięć RAM o wartości do 8GB. Laptopy będą oferowane z różnymi kartami graficznymi. W modelu 14R znajdziemy karty Radeon HD 6000M, większe modele skorzystają z kart GeForce GT525M.
Zobacz także: Sony Vaio EE34 - budżetowy laptop od Sony z platformą AMD »Na liście wyposażenia nie zabrakło modułów WiFi i Bluetooth. Użytkownicy będą mogli korzystać z kamerki HD oraz czytnika kart pamięci. Producent zadbał też o interfejsy USB 3.0, eSATA i HDMI. Laptopy obsłużą również technologię przesyłu multimediów WiDi 2.0. W zależności od wersji baterii, użytkownicy będą się cieszyć 7 bądź 13-godzinnym czasem pracy. Całość będzie obsługiwana przez system Windows 7 Home Premium bądź Professional. Ceny nowych Inspirionów zaczną się od 530 dolarów, co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. Niestety nie znamy europejskich cen i daty premiery.
Dell Inspiron R Dell Inspiron
Dell Inspiron R Dell Inspiron
Dell Inspiron R Dell Inspiron
Dell Inspiron R Dell Inspiron
Dell Inspiron R Dell Inspiron
Dell Inspiron R Dell Inspiron

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell Inspiron R - laptopy z wymiennymi obudowami

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell Inspiron R - laptopy z wymiennymi obudowami