High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Dell Mini 5 - mini tablet interentowy od Dell zaprezentowany

Telefony

rss

Dell Mini 5 - mini tablet interentowy od Dell zaprezentowany

2010.02.02//  J. Kruczek
Dell Mini 5 to małe urządzenie internetowe przypominające nowoczesny telefon komórkowy i posiadający funkcje tabletu internetowego. Już jakiś czas temu mówiło się o premierze przenośnego urządzenia z logiem Dell, do tej pory nie było jednak wiadomo, kiedy gadżet zostanie pokazany publiczności.
Swoją premierę Dell Mini 5 zaliczył w dość niespotykany sposób. Prezes i założyciel firmy, Michael Dell pokazał urządzenie na konferencji World Economic Forum. Prezes Della wyciągnął Mini 5 z kieszeni podczas rozmowy z dziennikarzem serwisu TechCrunch. Dell Mini 5 wykorzystuje 5 calowy, dotykowy ekran, co sprawia, że urządzenie jest małe i łatwe w przenoszeniu.
Dell Mini 5 Dell Mini 5
Dell Mini 5 Dell Mini 5
Dell Mini 5 Dell Mini 5


Zobacz także: Google Nexus One - oficjalna cena nowego smartfona od Google »Łączność ze światem zapewniają moduły 3G i WiFi, producent nie zapomniał też o łączu Bluetooth. Dell Mini 5 posiada aparat fotograficzny o matrycy 5 megapikseli. Za obsługę urządzenia odpowiada system Google Android, co zapewni wszystkie dobrodziejstwa płynące za technologią Google. Niestety jak na razie nie wiadomo, kiedy urządzenie trafi do sprzedaży i za jaką kwotę. Niewiadomą pozostaje także dokładna specyfikacja gadżetu. Można się jednak spodziewać, ze Dell zaoferuje bardzo atrakcyjne urządzenie.
Dell Mini 5 Dell Mini 5
Dell Mini 5 Dell Mini 5
Dell Mini 5 Dell Mini 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell Mini 5 - mini tablet interentowy od Dell zaprezentowany

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Dell Mini 5 - mini tablet interentowy od Dell zaprezentowany