High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell XPS 13 - nowoczesny ultrabook z podświetlana klawiaturą

Komputery i konsole

rss

Dell XPS 13 - nowoczesny ultrabook z podświetlana klawiaturą

2012.04.05//  J. Kruczek
Dell XPS 13 został zaprezentowany podczas tegorocznych targów CES. Efektowny ultrabook z podświetlaną klawiaturą zrobił całkiem dobre wrażenie i po niespełna trzech miesiącach debiutuje na polskim rynku. Dell XPS 13 jest ciekawym urządzeniem, które ma szanse na zyskanie sporej popularności.
Producent reklamuje nowy model, jako jednego z najsmuklejszych laptopów z ekranem 13 cali. Obudowa w najcieńszym miejscu ma zaledwie 6 mm. a waga całej konstrukcji nie przekracza 1,35 kg z włożoną baterią. Dużą zaletą jest podświetlana klawiatura odporna na zalanie. Co do wnętrza, to użytkownicy wybiorą między procesorami Intel Core i5 oraz i7, które będą wspomagane maksymalnie przez 4 GB pamięci RAM.
Dell XPS 13 Dell XPS 13
Dell XPS 13 Dell XPS 13
Dell XPS 13 Dell XPS 13


Zobacz także: Lenovo IdeaPad Yoga - połączenie ultrabooka z tabletem »Nad grafiką będzie czuwać układ zintegrowany Intel HD Graphics 3000. Wszystkie dane przechowamy na nośnikach SSD o pojemności 128 bądź 256 GB. Dell XPS 13 będzie dostępny w trzech konfiguracjach na naszym rynku. Koszt zakupu nowego Della będzie się wahał w zależności od wersji od 5699-6599 złotych. Wysoką cenę powinny zrekompensować dobre parametry i jakość wykonania.
Dell XPS 13 Dell XPS 13
Dell XPS 13 Dell XPS 13
Dell XPS 13 Dell XPS 13

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell XPS 13 - nowoczesny ultrabook z podświetlana klawiaturą

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell XPS 13 - nowoczesny ultrabook z podświetlana klawiaturą