High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon DBP-4010UD, profesjonalny odtwarzacz Blu-Ray już w sklepach

Audio-Video

rss

Denon DBP-4010UD, profesjonalny odtwarzacz Blu-Ray już w sklepach

2010.01.20//  J. Kruczek
Firma Denon wprowadziła do sprzedaży kolejny odtwarzacz płyt Blu-Ray oferujący wysoką jakość dźwięku i obrazu. Denon DBP-4010UD wykorzystuje najnowsze technologie, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych użytkowników. Odtwarzacz trafił na rynek w cenie niespełna 9 tys. złotych w dwóch wersjach kolorystycznych, srebrnej i czarnej. Odtwarzacz był już dostępny w sklepach internetowych od listopada, ale teraz można go nabyć oficjalnie w sklepach.
Zobacz także: Goldmund Eidos Reference Blue - Blu-Ray za 135,000$ »Denon DBP-4010UD umożliwia odczyt płyt Blu-Ray i DVD, ponadto odtwarzacz obsługuje nośniki Super Audio CD, DVD-Audio oraz tradycyjne CD. Wszystkie płyty są odtwarzane w prawdziwej jakości Hi-Fi. Producent, zaprojektował urządzenie tak, aby żadne z elementów mocowań nie powodowało zbędnych drgań. Dodatkowo odtwarzacz posiada nowo zaprojektowany napęd S.V.H. oraz układ podnoszenia rozdzielczości dźwięku z 16 do 24 bitów, AL24 Multichannel.
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD


Zobacz także: Philips BDP3000 czyli Blu-Ray coraz tańszy »Odtwarzacz posiada technologię Denon Link 4, która zmniejsza zniekształcenia jitter ponad dziesięciokrotnie, co znacząco poprawia jakość dźwięku. Sekcję video obsługuje procesor ABT VRS, który skanuje obrazy i usuwa przeplot z 12-bitową precyzją. Denon DBP-4010UD posiada system obróbki obrazu D.P.I.C. oraz cyfrową redukcję szumów. Całość pozwala uzyskać bardzo naturalny obraz z odtwarzanych płyt.
Zobacz także: Sharp BD-HP22H - energooszczędny Blu-Ray »Denon DBP-4010UD posiada dodatkowo port kart SD, z których można odtwarzać filmy i muzykę. Gniazdo Ethernet pozwoli na bezpośrednie łączenie się z internetem i pobieranie najnowszego oprogramowania. Odtwarzacz obsługuje wiele formatów plików, w tym: AVCHD, DivX, JPEG, MP3, WMA, AAC i WAV. Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla fanów profesjonalnego kina domowego.
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD
Denon DBP-4010UD Denon DBP-4010UD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon DBP-4010UD, profesjonalny odtwarzacz Blu-Ray już w sklepach

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon DBP-4010UD, profesjonalny odtwarzacz Blu-Ray już w sklepach