High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon PMA-50 - nowoczesny wzmacniacz stereo

Audio-Video

rss

Denon PMA-50 - nowoczesny wzmacniacz stereo

2014.12.14//  J. Kruczek
Denon PMA-50 to najnowszy wzmacniacz stereofoniczny uznanego producenta. Urządzenie korzysta z szeregu oryginalnych technologii, jak zaawansowane przetwarzanie AL32 czy też nowoczesny zegar główny DAC.
Zobacz także: Mark Levinson No585 - zaawansowany wzmacniacz trafia na polski rynek »Nowy wzmacniacz ma gwarantować niezwykle wysoką jakość przetwarzanego dźwięku. Sekcja wzmacniacza korzysta z technologii DDFA firmy CSR. Urządzenie może się pochwalić obwodem stopnia wyjściowego o odrębnej konstrukcji. To zapewnia wyższy stosunek sygnału do szumu i zmniejsza zniekształcenia.
Denon PMA-50
Denon PMA-50 Denon PMA-50
Denon PMA-50

Denon PMA-50 oferuje wydajność 50 W przy 4 omach. Producent zadbał o wyjście subwoofera co pozwoli dodać do zestawu więcej basów. W obudowie znajdziemy także dedykowany układ wzmacniacza słuchawkowego. Nie zabrakło także regulowanego sterowania impedancji słuchawek z trzema ustawieniami.
Zobacz także: Creek Evolution 100A - zaawansowany wzmacniacz do budowy zestawów audio »Wzmacniacz posiada dwa wejścia optyczne, koaksjalne oraz USB-B. Całość zamknięto w solidnej obudowie o minimalistycznym, eleganckim designie. Denon PMA-50 zadebiutuje na rynku w styczniu i będzie dostępny w srebrnym i czarnym wykończeniu.

Denon PMA-50
Denon PMA-50
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon PMA-50 - nowoczesny wzmacniacz stereo

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon PMA-50 - nowoczesny wzmacniacz stereo