High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad

Telefony

rss

DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad

2010.02.11//  J. Kruczek
Firma DigitalRise wprowadziła na rynek nowy tablet internetowy X9, który odznacza się bardzo dobrymi parametrami i idącą za tym wysoką ceną. Sercem nowego urządzenia jest procesor Intel Atom N270 o taktowaniu rdzenia 1.6GHz. X9 jest dostarczany nabywcom z Windowsem 7 na pokładzie.
Zobacz także: ICD Ultra - elegancki i szybki tablet internetowy »Tablet X9 zbudowano na ekranie dotykowym o przekątnej 10,2 cala i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Za wyświetlanie grafiki odpowiada chip Intel GMA 950, który ma zapewnić płynne i dokładne wyświetlanie grafik. Procesor jest wspierany przez 2GB pamięci RAM. Producent wyposażył X9 w dysk wewnętrzny o pojemności 160GB, co w zupełności powinno wystarczyć wszystkim użytkownikom.
DigitalRise X9 DigitalRise X9
DigitalRise X9 DigitalRise X9
DigitalRise X9 DigitalRise X9

Nowy tablet posiada bogata gamę możliwości łączenia się ze światem. Na pokładzie znalazły się moduły GPS, WiFi i Bluetooth. Tradycyjne kablowe połączenie z innymi sprzętami odbywa się za pośrednictwem jednego z trzech gniazd USB. DigitalRise X9 posiada baterię o pojemności 3000mAh wystarczającą na około 4 godzinny nieustannej pracy. Urządzenie waży około 2 kilogramów i mierzy sobie 226.3×166.9×24.7mm.
Zobacz także: Nowy 10-calowy tablet 3G od eviGroup »DigitalRise X9 nie należy do tanich urządzeń. Tablet wyceniono na około 800 dolarów, co nie należy do zbyt atrakcyjnej oferty. Mimo to tablet znajdzie zapewne swoich fanów. Całkiem dobre osiągi i atrakcyjny wygląd sprawiają, że X9 to jedna z lepszych ofert na rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad