High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   District 9 PC - obudowa wzorowana na filmie

Komputery i konsole

rss

District 9 PC - obudowa wzorowana na filmie

2010.01.08//  J. Kruczek
Film District 9 został okrzyknięty jednym z najlepszych dzieł Sci-Fi ostatnich lat. Wciągający scenariusz i niesamowita wizja pierwszego kontaktu z obcymi stała się natchnieniem dla modderów, którzy przygotowali komputer wzorowany na getcie z filmu.
Do budowy została wykorzystana obudowa 840 ATCS od Cooler Master. Oczywiście jej wygląd uległ całkowitej metamorfozie. We wnętrzu tunerzy nanieśli ręcznie rdzę na kartę graficzną a przewody poukrywali w specjalnych elastycznych rurkach wykonanych w większości z metalu. Na obudowie znalazły sie także dziury po kulach i wzory prezentujące "krewetki".
District 9 PC District 9 PC
District 9 PC District 9 PC
District 9 PC District 9 PCZobacz także: Nintendo Wii Gold - najdroższe Wii świata »Na boku komputera znalazła się podziurawiona kulami pleksi, przez którą można obserwować wnętrze komputera. Modderzy nie zapomnieli o umieszczeniu w środku kanistra obcych, który był ważnym elementem filmu. Całość została podświetlona na niebiesko, dając dobry efekt w ciemnym pomieszczeniu. Z zewnątrz obudowę pomalowano ręcznie nanosząc wzory i napisy czcionką "krewetek".
Zobacz także: Nettop NTT Home W 300P - biurkowa elegancja »Obudowa nawiązująca do filmu Dystrykt 9 została zaprezentowana podczas targów CES 2010. Nie wiadomo czy twórcy zdecydują się na wyprodukowanie kilku egzemplarzy do sprzedaży, czy pokazali komputer tylko, jako pokazowy koncept.
District 9 PC District 9 PC
District 9 PC District 9 PC
District 9 PC District 9 PC

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
District 9 PC - obudowa wzorowana na filmie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   District 9 PC - obudowa wzorowana na filmie