High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Doogee Smart Cube P1 - projektor przypominający Kostkę Rubika

Audio-Video

rss

Doogee Smart Cube P1 - projektor przypominający Kostkę Rubika

2016.05.02//  J. Kruczek
W ostatnim czasie sporą popularność zyskują małe projektory pozwalające cieszyć się sporym obrazem w praktycznie każdym miejscu. Jednym z nowych miniaturowych projektorów na rynku i zdecydowanie wyróżniającym się jest Doogee Smart Cube P1.

Doogee Smart Cube P1 na pierwszy rzut oka przypomina łamigłówkę konkurującą z Kostką Rubika. W tej oryginalnej obudowie zmieszczono jednak bardzo funkcjonalny projektor. Kostka o krawędzi 6,2 cm i wadze 290 gramów pozwala wyświetlać obraz o przekątnej do 100 cali.
Doogee Smart Cube P1
Doogee Smart Cube P1 Doogee Smart Cube P1
Doogee Smart Cube P1

Obraz wyświetla się w rozdzielczości 854x480 pikseli i cechuje się jasnością 70 lumenów oraz współczynnikiem kontrastu 800:1. Wbudowany akumulator o pojemności 4800 mAh pozwoli na pracę przez około 3 godziny. Co ciekawe projektor można wykorzystać w postaci power banku.
Zobacz także: ZTE Spro 2 - kieszonkowy projektor z Androidem debiutuje w Polsce »Doogee Smart Cube P1 można sparować ze smartfonem za pomocą modułu Bluetooth. Za sprawne działanie odpowiada procesor czterordzeniowy Amlogic współpracujący z 1 GB pamięci RAM. Na dane przygotowano 8 GB pamięci. W obudowie znalazł się port USB do podłączania dodatkowych pamięci czy akcesoriów. Doogee Smart Cube P1 zadebiutował na naszym rynku za cenę 999 złotych.
Doogee Smart Cube P1
Doogee Smart Cube P1
Doogee Smart Cube P1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Doogee Smart Cube P1 - projektor przypominający Kostkę Rubika

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Doogee Smart Cube P1 - projektor przypominający Kostkę Rubika