High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DreamBook ePad 7 Pro - mocny i bardzo tani tablet od Pioneer Computers

Telefony

rss

DreamBook ePad 7 Pro - mocny i bardzo tani tablet od Pioneer Computers

2011.02.11//  J. Kruczek
Rynek tabletów ciągle się rozszerza i niemal co chwile otrzymujemy informacje o nowych urządzeniach zmierzających do produkcji. Czasami zdarzają się perełki, które za rozsądne pieniądze oferują naprawdę solidną specyfikację.
Zobacz także: Dell Streak 7 - mocny tablet na platformie Nvidia Tegra II »Jedną z ciekawszych propozycji jest nowe urządzenie Pioneer Computers. Tablet DreamBook ePad 7 Pro należy do jednych z tańszych urządzeń na rynku, przy czym oferuje mocną specyfikację. Australijskie urządzenie oferuje 7-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Najważniejsze jednak, że sercem tabletu został dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A9 pracujący z częstotliwością 1,2GHz.
DreamBook ePad 7 Pro DreamBook ePad 7 Pro
DreamBook ePad 7 Pro DreamBook ePad 7 Pro
DreamBook ePad 7 Pro DreamBook ePad 7 Pro


Zobacz także: LG G-Slate - nowy tablet internetowy pozwoli robić zdjęcia w 3D »Niestety producent zdecydował się na zamontowanie jedynie 256MB pamięci RAM DDR2. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłości pojawi się wersja wzbogacona o dodatkową pamięć operacyjną. Co do przechowywania danych, to użytkownicy mogą skorzystać z 2GB wbudowanej pamięci NAND flash, bądź z czytnika kart pamięci microSD o pojemności do 32GB. Na pokładzie znajdziemy moduły WiFi, 3G oraz LAN. Nie mogło zabraknąć portów USB oraz kamerki VGA. Opcjonalnie można zamówić wersję wyposażoną w GPS. Całość pracuje na systemie Google Android 2.2. Najważniejsze, że DreamBook ePad 7 Pro kosztuje niespełna 200 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DreamBook ePad 7 Pro - mocny i bardzo tani tablet od Pioneer Computers

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DreamBook ePad 7 Pro - mocny i bardzo tani tablet od Pioneer Computers