High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DreamBook ePad A10 - nowy tablet internetowy prosto z Australii

Telefony

rss

DreamBook ePad A10 - nowy tablet internetowy prosto z Australii

2010.06.30//  J. Kruczek
Australijska firma Pioneer Computers opracowała pierwszy tablet z Antypodów. DreamBook ePad A10 jest bardzo dobrze wyposażonym urządzeniem, które będzie bardzo ciekawą i niestety nie zbyt tanią opcją na rynku tabletów internetowych.
Zobacz także: Aigo E500 i E501 - nowa linia tabletów od sierpnia w sprzedaży »Urządzenie oferuje ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cali i rozdzielczości 1024x600 pikseli. Sercem tabletu są procesory Intel Atom N455 bądź N475. Procesory są wspomagane przez 2GB pamięci RAM DDR3. Zamiast wbudowanej pamięci wewnętrznej, dane można przechowywać na kartach pamięci o pojemności do 32GB. Bateria urządzenia pozwala na około 5 godzin intensywnego korzystania z gadżetu.
DreamBook ePad A10 DreamBook ePad A10
DreamBook ePad A10 DreamBook ePad A10
DreamBook ePad A10 DreamBook ePad A10 - specyfikacja


Zobacz także: Libretto W100 - Toshiba zaprezentowała dwuekranowy tablet z Windowsem 7 »Producent wyposażył DreamBook ePad A10w moduł WiFi 802.11 b/g/n oraz wyjścia HDMI i VGA, które pozwolą na odtwarzanie obrazu na telewizorze. Nie mogło zabraknąć portów USB oraz miniUSB. W sterowaniu urządzeniem i niektórymi aplikacjami pomoże akcelerometr, a całość uzupełnia kamerka internetowa 1,3 Mpix. Nowe tablety będą sprzedawane z systemem Windows 7, niestety nie wiadomo jeszcze w jakiej wersji. Cena DreamBook ePad A10 została ustalona na poziomie 512 dolarów, czyli około 1700 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DreamBook ePad A10 - nowy tablet internetowy prosto z Australii

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   DreamBook ePad A10 - nowy tablet internetowy prosto z Australii