High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Drift Ghost 4K - debiut wydajnej kamerki sportowej

Foto

rss

Drift Ghost 4K - debiut wydajnej kamerki sportowej

2017.05.27//  J. Kruczek
Drift Ghost 4K zasila ofertę producenta. Tym razem dostajemy nową kamerę sportową z górnej półki. Producent postarał się, aby nowy gadżet zaspokoił najbardziej wymagających klientów.

Drift Ghost 4K  w zestawie z pilotem kosztuje na naszym rynku 1399 złotych. Nowy model może bez przeszkód filmować w rozdzielczości 4K przy prędkości 30 klatek na sekundę. Obiektyw może filmować w polu widzenia 140, 115 oraz 90 stopni.
Drift Ghost 4K
Drift Ghost 4K Drift Ghost 4K
Drift Ghost 4K

Zdjęcia można wykonać w rozdzielczości 5, 8 i 12 Mpix. Bateria pozwoli na pracę przez aż 3 godziny, a obracany obiektyw pozwala na kadrowanie niezależnie od ustawienia kamery. Producent chwali sie także wyjątkowo prostym i sprawnym systemem montażu oraz buforem do nagrywania tylko wybranych scen.
Zobacz także: Garmin VIRB 360 - debiut sferycznej kamery sportowej »Modułowa konstrukcja pozwala na dodanie takich elementów, jak większa bateria, dodatkowy ekran LCD czy moduł do streamingu. Drift Ghost 4K został wyposażony także w dwa mikrofony co ma naprawić bolączki z dźwiękiem znane z poprzedników.
Drift Ghost 4K
Drift Ghost 4K
Drift Ghost 4K
Drift Ghost 4K

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Drift Ghost 4K - debiut wydajnej kamerki sportowej
 / 
Komentarze do: Drift Ghost 4K - debiut wydajnej kamerki...
pastuś pisze:

No niezły sprzęt, ale to już chyba dla profesjonalistów :D nie wiem co bym musiał robić żeby potencjał był wykorzystany. Sam mam Lamaxa x10 i uważam że to juz chyba kamera przekraczająca moje wymagania, no ale efekt nagrań super więc mam :D

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Drift Ghost 4K - debiut wydajnej kamerki sportowej