High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Dual-Connect Mini Keyboard - bezprzewodowa mini klawiatura

Gadżety

rss

Dual-Connect Mini Keyboard - bezprzewodowa mini klawiatura

2010.11.08//  J. Kruczek
Dual-Connect Mini Keyboard to miniaturowa klawiatura, która za pośrednictwem łączności Bluetooth może współpracować z każdym urządzeniem, na którym można coś napisać. Gadżet ma ułatwić życie osobom piszącym bardzo dużo na urządzeniach, które nie są do tego najlepiej przystosowane.
Zobacz także: Rii Mini - bezprzewodowa mini klawiatura do zdalnego sterowania komputera »Gadżet posiada niewielkie gabaryty, co sprawia, że może być bez problemu przenoszony w kieszeni spodni. Klawiatura posiada 54 klawisze i jest ułożona w układzie QWERTY, co zapewnia pełną wygodę obsługi. Równocześnie można się połączyć z dwoma urządzeniami i na bieżąco przełączać się między nimi.
Dual-Connect Mini Keyboard Dual-Connect Mini Keyboard...
Dual-Connect Mini Keyboard ...pełni funkcje zwykłej klawiatury...
Dual-Connect Mini Keyboard ...tylko w wydaniu mini


Zobacz także: Klawiatura w spodniach alternatywą dla laptopów? »Producent zapewnia, że Dual-Connect Mini Keyboard jest kompatybilny z laptopami, komputerami PC, konsolą Playstation 3 oraz z urządzeniami Apple pracującymi pod sytemem iOS4. Klawiaturę można też podłączyć do nowoczesnych telefonów i smartfonów. Całość wygląda bardzo zgrabnie, a w zestawie znajduje się elegancki pokrowiec zabezpieczający klawiaturę przed zniszczeniem. Dual-Connect Mini Keyboard będzie kosztował 42 dolary i już niedługo pojawi się w sklepach internetowych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dual-Connect Mini Keyboard - bezprzewodowa mini klawiatura

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Dual-Connect Mini Keyboard - bezprzewodowa mini klawiatura