High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Dwa nowe iPhone'y zadebiutują we wrześniu?

Telefony

rss

Dwa nowe iPhone'y zadebiutują we wrześniu?

2013.07.03//  J. Kruczek
Wygląda na to, że Apple zaprezentuje nam dwa smartfony, które będą sprzedawane równocześnie. Pojawiły się kolejne doniesienia, jakoby amerykański gigant miał szykować dwa nowe modele. Jeden z nich ma być kolejna wersją flagowego modelu, zaś drugi będzie tańszą wersją.
Zobacz także: Nokia EOS została oficjalnie zapowiedziana »Nowe informacje pochodzą od International Business Times, które na podstawie przeszłości premier i informacji do jakich dotarło podjęło się oszacowania dat debiutów nowych modeli. Premiera rynkowa iPhone'a 5S miałaby nastąpić 20 września, zaś jego pierwsza prezentacja dziesięć dni wcześniej. Prezentacja mniejszego i tańszego modelu miałaby mieć miejsce 27 września. Tym samym doszłoby do precedensowej sytuacji, w której Apple miałoby dwa smartfony.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5


Zobacz także: Sony XTRUD - koncepcyjny smartfon z konstrukcją modularną »Niestety nadal ciężko mówić o szczegółach nowych modeli. W sieci roi się od plotek na temat smartfonów, ale większość z nich zapewne nie znajdzie pokrycia w rzeczywistości. iPhone 5S będzie prawdopodobnie wzbogacony o nieco szybsze podzespoły, choć możemy zapomnieć o jakiejkolwiek rewolucji. Oznaczenie 5S jasno wskazuje na ewolucję modelu. Mniejszy model ma posiadać plastikową obudowę i mniejszy ekran. To się powinno przełożyć na niższą cenę. Możemy się jednak spodziewać, że roboczo nazwany iPhone mini nie będzie propozycją budżetową. Jeżeli informacje się potwierdzą to już po wakacjach poznamy nowe modele Apple.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dwa nowe iPhone'y zadebiutują we wrześniu?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Dwa nowe iPhone'y zadebiutują we wrześniu?