High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ECOXPRO - wodoodporny futerał na smartfona z wbudowanym głośnikiem

Gadżety

rss

ECOXPRO - wodoodporny futerał na smartfona z wbudowanym głośnikiem

2012.06.13//  J. Kruczek
Smartfony i telefony wodoodporne najczęściej posiadają bardzo ograniczone możliwości względem topowych urządzeń. Co więc zrobić, aby posiadać bogato wyposażony smartfon, którego można używać do słuchania muzyki w deszczu?
Zobacz także: PowerSkin - pokrowce ochronne z wbudowanym akumulatorem »Rozwiązaniem może być ECOXPRO, prosta i pomysłowa zarazem obudowa wodoodporna. Prezentowany gadżet to nic innego, jak futerał na smartfona. Obudowa została tak zaprojektowana, aby zapewnić całkowitą szczelność i ochronę przed upadkami. Oprócz telefonu w ECOXPRO zmieścimy też dokumenty i pieniądze. Dzięki temu gadżet idealnie nadaje się do stosowania podczas wypadu na żagle. Po wpadnięciu do wody futerał unosi się na powierzchni.
ECOXPRO ECOXPRO
ECOXPRO ECOXPRO
ECOXPRO ECOXPRO


Zobacz także: PhoneSoap - ładowarka zwalczająca bakterie na telefonie »Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie bardzo interesujące rozwiązanie w postaci wbudowanego głośnika. Wodoodporny przetwornik pozwala na słuchanie muzyki ze smartfona na plaży, czy nawet w basenie. W obudowie znalazło się także wejście słuchawkowe, dla osób nielubiących słuchania muzyki w towarzystwie. ECOXPRO trafił do sprzedaży i można go znaleźć w sklepach internetowych za cenę 80 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ECOXPRO - wodoodporny futerał na smartfona z wbudowanym głośnikiem

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ECOXPRO - wodoodporny futerał na smartfona z wbudowanym głośnikiem