High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   EDIMAX IC-3140W - dobrze wyposażona kamera do monitoringu

Gadżety

rss

EDIMAX IC-3140W - dobrze wyposażona kamera do monitoringu

2014.09.22//  J. Kruczek
EDIMAX IC-3140W to niewielka kamerka przeznaczona do monitoringu domu czy biur. Urządzenie może też pełnić rolę elektronicznej niani. Dzięki niej można zabezpieczyć dom oraz uwiecznić ewentualnych napastników.
Zobacz także: Telefunken prezentuje rejestratory samochodowe CarCam HD »Nowa kamerka wyróżnia się wbudowanym czujnikiem podczerwieni. Dzięki niemu kamera wychwyci ruch na podstawie zmian temperatury i automatycznie wykona zdjęcia ruchomych obiektów i prześle je na podany mail, adres FTP bądź zapisze na kartach pamięci.
EDIMAX IC-3140W
EDIMAX IC-3140W EDIMAX IC-3140W
EDIMAX IC-3140W

Wbudowany mikrofon da możliwość nagrania włamywaczy bądź zarejestrowania płaczu dziecka jeżeli wykorzystamy kamerę w formie niani. Co więcej mikrofon po uchwyceniu dźwięku zaalarmuje natychmiast właściciela kamery o zbliżającym się niebezpieczeństwie jeszcze przed wejściem włamywacza w kadr. Kamera posiada dwukierunkową łączność i użytkownik może z pomocą głośnika w obudowie przemówić do złodzieja.
Zobacz także: Panasonic HX-A500 zarejestruje to co widzisz »EDIMAX IC-3140W rejestruje filmy w rozdzielczości HD 720 przy prędkości 24 klatek na sekundę. Wbudowane diody IR pozwalają rejestrować obraz w nocy. Widoczność w nocy wynosi 15 metrów. Oprócz zapisywania materiałów można je na bieżąco podglądać przez smartfona czy tablet. EDIMAX IC-3140W kosztuje 399 złotych.
EDIMAX IC-3140W
EDIMAX IC-3140W EDIMAX IC-3140W
EDIMAX IC-3140W

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EDIMAX IC-3140W - dobrze wyposażona kamera do monitoringu

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   EDIMAX IC-3140W - dobrze wyposażona kamera do monitoringu