High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EIZO ColorEdge CG279X - profesjonalny monitor do pracy z grafiką

Komputery i konsole

rss

EIZO ColorEdge CG279X - profesjonalny monitor do pracy z grafiką

2018.09.12//  J. Kruczek
EIZO ColorEdge CG279X to interesujący monitor zbudowany z myślą o grafikach i osobach pracujących dużo z obrazem. Nowy model posiada wydajną matrycę, obsługuje HDR i pokrywa w 98 procentach przestrzeń barw DCI-P3.
Zobacz także: Samsung U32J590 - ciekawy monitor nie tylko dla profesjonalistów »EIZO ColorEdge CG279X został wyposażony w 27-calową matrycę IPS pracującą w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Ekran może się pochwalić jasnością na poziomie 350 cd/m2 oraz kontrastem o współczynniku 1300:1. Nowy model ma pozwalać na komfortową pracę między innymi grafikom. Producent zapewnia o głębokiej jak na LCD czerni. Monitor obsługuje 10-bitowy sygnał i wyświetla kolory na podstawie 16-bitowej tablicy LUT.
EIZO ColorEdge CG279X
EIZO ColorEdge CG279X EIZO ColorEdge CG279X
EIZO ColorEdge CG279X

Monitor pozwala na wyświetlanie treści HDR. Producent zadbał o narzędzia kalibracyjne, a pomocny w pracy będzie z pewnością kaptur chroniący przed światłem. W obudowie znalazły się porty DVI-D, HDMI, DisplayPort oraz USB typu C.
Zobacz także: NEC MultiSync PA271Q - drogi monitor dla profesjonalistów »Urządzenie korzysta także z wbudowanego czujnika temperatury wewnątrz i na zewnątrz monitora, co pozwala na automatyczną korektę gradacji, koloru, czy jasności. EIZO ColorEdge CG279X jest profesjonalnym narzędziem, które zadebiutuje w listopadzie. Na razie nie jest znana cena monitora.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EIZO ColorEdge CG279X - profesjonalny monitor do pracy z grafiką

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EIZO ColorEdge CG279X - profesjonalny monitor do pracy z grafiką