High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EIZO ColorEdge CG318-4K - zaawansowany monitor 4K

Komputery i konsole

rss

EIZO ColorEdge CG318-4K - zaawansowany monitor 4K

2014.11.23//  J. Kruczek
EIZO ColorEdge CG318-4K to nowy monitor z górnej półki przeznaczony dla osób pracujących z grafiką i obróbką fotografii. Oczywiście spisze się on fantastycznie także z pozostałymi multimediami, ale prawdopodobnie będzie on zbyt drogi dla większości zwykłych użytkowników.
Zobacz także: Dell UltraSharp UP2715K - pierwszy monitor o rozdzielczości 5K »Nowy model posiada 31,1-calową matrycę IPS z podświetleniem LED. Pozwala ona wyświetlać obraz w rozdzielczości 4096x2160 pikseli. Dzięki temu użytkownicy mogą się cieszyć niezwykle dokładnym i szczegółowym obrazem. Główną zaletą monitora jest jednak jego samodzielność w ustawieniach.
EIZO ColorEdge CG318-4K
EIZO ColorEdge CG318-4K EIZO ColorEdge CG318-4K
EIZO ColorEdge CG318-4K

Dzięki specjalnym sensorom monitor pozwala dostosować obraz pod kątem wyświetlanej treści oraz warunków panujących w pomieszczeniu. Użytkownik nie musi nic samodzielnie regulować, aby wycisnąć maksymalną jakość obrazu.
Zobacz także: Acer CB280HK - nowy monitor z rozdzielczością 4K »EIZO ColorEdge CG318-4K posiada kąty widzenia wynoszące 178 stopni i może się pochwalić jasnością 350 kandeli. Kontrast wynosi 1500:1, a czas reakcji to 9 ms. W obudowie znajdziemy trzy porty USB, dwa wejścia HDMI oraz dwa wejścia DisplayPort. Niestety nie znamy ceny nowego modelu, który ma zadebiutować na rynku dopiero w kwietniu przyszłego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EIZO ColorEdge CG318-4K - zaawansowany monitor 4K

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   EIZO ColorEdge CG318-4K - zaawansowany monitor 4K