High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek

Audio-Video

rss

ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek

2011.12.20//  J. Kruczek
Firma ESA zaprezentowała nową linię kolumn głośnikowych z serii Neo. Miłośnicy sprzętu ESA mogą wybierać między zestawami dwuipółdrożnymi Neo 3, 3SE oraz trójdrożnymi Neo 4. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrym dźwiękiem.
Zobacz także: Cabasse L`Ocean - futurystyczne kolumny za 400 tysięcy złotych »W modelach Neo 3 i 3SE znajdziemy pary 18 centymetrowych przetworników firmy Wavecor, które odpowiadają za niskie i średnie tony. Membrany wykonano z Nomexu, co zapewnia wysoką jakość. Nad tonami wysokimi czuwa kopułkowo-pierścieniowy Scan-Speak. W modelu Neo 4 znalazły się przetworniki Vify Ne, a dokładniej niskotonowy o średnicy 22 centymetrów oraz 15 centymetrowy przetwornik średniotonowy. Całość uzupełnia kopułkowy Illuinator Scan-Speak.
ESA Neo ESA Neo
ESA Neo ESA Neo
ESA Neo ESA Neo


Zobacz także: Media-Tech Audience MT3144 - nowe głośniki do codziennych zastosowań »Wszystkie kolumny wykonano w konstrukcji przypominającej serię Illumintaor. Oznacza to pochylone ścianki z przodu i z tyłu. Producent zadbał o bogatą gamę wykończenia naturalnymi okleinami. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł zamówić kolumny odpowiadające swojemu stylowi. Oczywiście konstrukcje ESA nie należą do tanich. Zainteresowane osoby muszą się liczyć z wydatkiem odpowiednio 8500, 10500 oraz 14500 złotych za parę kolumn z serii Neo 3, 3SE i 4.

ESA Neo ESA Neo
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek