High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   EXOdesk - stylowe biurko z 40-calowym ekranem dotykowym

Gadżety

rss

EXOdesk - stylowe biurko z 40-calowym ekranem dotykowym

2011.11.29//  J. Kruczek
Powszechne wprowadzenie na rynek ekranów dotykowych otworzyło przed producentami nowe możliwości. Dzięki temu możemy podziwiać coraz ciekawsze gadżety, które w znacznym stopniu ułatwiają nam życie. Jednymi z ciekawszych urządzeń są stoły wyposażone w dotykowe interfejsy.
Zobacz także: Cybertecture Mirror - multimedialne lustro dla fanów futurystyki »Najnowszy gadżet EXOdesk jest eleganckim i z pozoru prostym biurkiem, które oferuje zupełnie nowe możliwości. Prezentowany mebel jest zdecydowanie oknem na przyszłość. W głównym blacie znajdziemy 40-calowy ekran multidotykowy wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD 1080p. Producent zapewnia o dużych kątach widzenia w każdej płaszczyźnie.
EXOdesk EXOdesk
EXOdesk EXOdesk
EXOdesk EXOdesk


Zobacz także: Animatroniczne drzwi do budowy nawiedzonego domu »Biurko współpracuje z zewnętrznym monitorem, dzięki czemu możemy na dodatkowym ekranie wyświetlać interesujący nas obraz, a wszystkie funkcje obsługiwać za pomocą blatu. Niestety nie zdradzono większej ilości szczegółów na temat EXOdesk. Wiadomo natomiast, że urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane w styczniu na targach CES. Co więcej zdradzono też cenę, która wyniesie zaledwie 1299 dolarów. To niska kwota w porównaniu do konkurencji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EXOdesk - stylowe biurko z 40-calowym ekranem dotykowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   EXOdesk - stylowe biurko z 40-calowym ekranem dotykowym