High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   EasyCover - silikonowy pancerz do lustrzanek Nikona i Canona

Foto

rss


Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

EasyCover - silikonowy pancerz do lustrzanek Nikona i Canona

2010.12.23//  J. Kruczek
Firma SystemBank wprowadziła na polski rynek nowy gadżet dedykowany dla lustrzanek. EasyCover to nic innego, jak specjalny futerał z mieszanki silikonowej chroniącej aparat przed zanieczyszczeniami i wilgocią.
Zobacz także: GigaPan EPIC Pro - platforma do zdjęć panoramicznych w wysokich rozdzielczościach »Dodatkowa obudowa przylega idealnie do korpusu lustrzanki, co zapewnia ochronę aparatu. Producent zapewnia, że zastosowanie EasyCover ochroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz dostaniem się do wnętrza drobin piasku czy pyłu. Materiał silikonowy przywiera kształt aparatu i ciasno przylega do konstrukcji.

Ankieta: Czy EasyCover to dobry patent?

EasyCover EasyCover
EasyCover EasyCover
EasyCover EasyCover

Oczywiście obudowa została tak zaprojektowana, aby nie ograniczać funkcjonalności lustrzanki. EasyCover posiada odpowiednie otwory umożliwiające komunikację z aparatem. Dodatkowo w zestawie znajduje się wielowarstwowa osłona ekranu LCD, która dba o bezpieczeństwo ekranu. Materiał użyty do produkcji jest odporny na odkształcenia i zapewnia bezpoślizgową powierzchnię, co pozwala na pewniejsze trzymanie aparatu.
Zobacz także: Hama Delta Base P/V - uniwersalna ładowarka akumulatorów z aparatów »Producent wykonuje obudowy dedykowane konkretnym modelom lustrzanek. Na liście wspieranych modeli znajdują się lustrzanki Canona i Nikona: 500D, 550D, 7D, 50D Nikon D3000, D5000, D90, D300s. Z czasem na liście mają się znaleźć kolejne aparaty. Gadżet został wyceniony w naszym kraju na 107 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
EasyCover - silikonowy pancerz do lustrzanek Nikona i Canona

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   EasyCover - silikonowy pancerz do lustrzanek Nikona i Canona